Enteresan Haber – Enteresan Haber.Com

HABER » Yaşam » Ramazan Bayramı ikramiyeleri ödemeleri başlıyor » Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2020 1:27
Ramazan Bayramı ikramiyeleri ödemeleri başlıyor

Ramazan Bayramı ikramiyeleri ödemeleri başlıyor

Salgın önlemleri kapsamında öne çekilen Ramazan Bayramı ikramiyeleri, yarın hesaplara yatmaya başlayacak. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada, “SSK’lılar 7-10 Nisan Tarihleri Arasında, Bağ-Kur’lular ve Emekli Sandığı Emeklileri de 11 Nisan’da bayram ikramiyesi alacak” denildi. Ödemeler banka ve PTT şubelerine yatırılacak.

Hükümetin corona salgınından etkilenen aileler için başlattığı bin TL’lik yardımın ardından, öne çekilen Ramazan Bayramı ikramiyeleri de yarın ödenmeye başlıyor.
Sosyal yardım ödemelerinde PTT’de oluşan uzun kuyruklar, bakanlıkların yeni getirmesine neden olmuş ve PTT şubeleri kapatılarak ödemeler evlere ulaştırılmıştı. Ramazan Bayramı ikramiyelerinin ise banka ve PTT şubelerine yatırılacağı duyuruldu.

SSK’LILAR 7-10 NİSAN, BAĞKUR’LULARA 11 NİSAN’DA

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Ramazan Bayramı ikramiyeleri ile ilgili bir bilgilendirme yaptı. Bakanlıktan yapılan açıklamada, “SSK’lılar 7-10 Nisan Tarihleri Arasında, Bağ-Kur’lular ve Emeklileri de 11 Nisan’da alacak” denildi.

Etiketler: , , , , , ,