Enteresan Haber – Enteresan Haber.Com

HABER » Gündem » İçimizdeki şeytan; Rum aşığı gazeteden küstah manşet » Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2020 22:06
İçimizdeki şeytan; Rum aşığı gazeteden küstah manşet

İçimizdeki şeytan; Rum aşığı gazeteden küstah manşet

KKTC’de yayın yapan Rum aşığı Avrupa gazetesi, bugünkü manşetinde Kıbrıs Barış Harekatı’na gönderme yaptı.

KKTC’de yayın yapan Avrupa gazetesi provokasyonlarına hız kesmeden devam ediyor. ‘Geldiler, kan döktüler aldılar’ manşetiyle çıkan ’ye işgalci muamelesi yapıp Rumların yanında saf tutuyor. Bu gazetenin ilk provokasyonu da bu değil. Daha önce de Afrika ismiyle çıkartılan gazetenin ‘Türkiye’den bir işgal hareketi daha’ manşetiyle yayınlanmıştı. Bu tahriklerin arkasındaki isim ise Şener Levent. AB fonlarıyla rahatça düşmanlığı yapmaya devam eden bu yapı bir milletvekili dahi çıkarabilmişti.

Başlığın arkasındaki isim Şener Levent vukuatlarına hız kesmeden devam ediyor.

Kıbrıs’ta yaşayan birçok Türk’ün rahatsızlığını belirttiği gazete daha önce de Kıbrıs Türkleri tarafından protesto edilmişti. Kıbrıs Türkleri gazetenin binasını basmış Türk düşmanlarının provokasyonları hakkında hesap sormuştu.

Şener Levent tescilli Türk düşmanı

Gazetenin arkasındaki isim olan Şener Levent daha önce de defalarca Türk düşmanı olduğunu kanıtlamıştı. Rum televizyonlarında da Türk düşmanlığı yapan Levent’in yaptıkları her defasında yanına kar kalıyor. Attığı manşetlerden dolayı yayın yapma ehliyeti elinden alınınca gazetenin ismini değiştirip bir isimle tekrar provokasyonlarına devam ediyor.

Doğuş Derya CTP’den milletvekili seçilmişti.

Türk düşmanını milletvekili dahi yaptılar

Şener Levent gibi bir başka isim de Doğuş Derya. Daha önceden CTP’den milletvekili seçilen Derya Kıbrıs Barış Harekatını işgal olarak tanımlamıştı.

Etiketler: , , , , , ,