Enteresan Haber – Enteresan Haber.Com

HABER » Gündem » Ağar’ın Oğlunun Askerliğini Evde Yaptığı Ortaya Çıktı » Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2021 20:03
Ağar’ın Oğlunun Askerliğini Evde Yaptığı Ortaya Çıktı

Ağar’ın Oğlunun Askerliğini Evde Yaptığı Ortaya Çıktı

“Biz vatan, devlet, bayrak, namus ve şeref için ölmeyi göze alanların torunlarıyız, çocuklarıyız” diyen Tolga Ağar’ın askerliğini evde yaptığı ortaya çıktı.

Sedat Peker’in yayınladığı videolarda kendisinin ve babası Mehmet Ağar’ın ismi geçen AKP Elazığ Milletvekili Tolga Ağar, son videonun ardından Erdoğan’a övgüler yağdırdığı paylaşımlar yaptı. Ağar, ilk paylaşımında Erdoğan’ın araba kullanırken müzik çalan bir görüntüsünü paylaştı ve “Gönül gönüle değince, omuz omuza verince, dönüp Hakk’a yürüyünce yol mu dayanır…” diye yazdı.

İkinci paylaşımında ise, babası ve kendisi hakkındaki iddialara karşılık verir nitelikte ifadeler kullanan Ağar, “Biz vatan, devlet, bayrak, namus ve şeref için ölmeyi göze alanların torunlarıyız, çocuklarıyız. Varsa aynı şerefte aynı yürekte olan hodri meydan…” dedi, #ErdoğanlaBirlikteyiz etiketini kullandı.

ALİ AKTAŞ: ASKERLİĞE DAYANAMAYIP EVCİ ÇIKTIN YA

Tolga Ağar’ın yüksek perdeden attığı tweetler sonrasında Ağar ile askerlik arkadaşı olduğunu söyleyen Saadet Partili Avukat Ali Aktaş Twitter hesabından paylaşımda bulundu. Aktaş, Ağar için şunları yazdı: Çankırı’da askerlik yapmaya dayanamayıp iki üç içinde Ankara’ya babanın yanına evci çıkmak için nakil oldun ya devrem; vatan, devlet, bayrak için ölmeyi göze alıyorsun hiç anlamadım.

Hepiniz gittiniz, ben tek kaldım bölükte vicdansızlar. ABD’nin İşgalinin hemen öncesiydi. Çankırı 8. Zırhlı Tugay’ın Kuzey Irak’a gönderileceği söyleniyordu. Tolga Ankara’ya gittikten sonra tatbikatlara gittik, buz gibi soğukta, leş gibi tulumların içinde kampetler üstünde yattık. Bizi silah ve nöbet uzmanı yaptılar a birader.

ABD’nin Irak İşgalinin hemen öncesiydi. Çankırı 8. Zırhlı Tugay’ın Kuzey Irak’a gönderileceği söyleniyordu. Tolga Ankara’ya gittikten sonra tatbikatlara gittik, buz gibi soğukta, leş gibi tulumların içinde kampetler üstünde yattık. Bizi silah ve nöbet uzmanı yaptılar a birader

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,